זה אני

זה אני

אי אפשר לתאר רגשות עמוקים בפסקה שיווקית קצרה (גם לא לחפשם באופן פעיל. שהרי, אהבוֹתיי הגדולות מצאו אותי) – ולכן בוודאי שאין להם סיכוי להמצא באפליקציות הכרויות. לכל היותר, אפשר למצוא באפליקציות קשר נורמטיבי שאפשר לכמת. לאן פונים כל אלו שלא מחפשים, למשל, חלקה משותפת בגוש דן ושני ילדים? מעולם לא ראיתי באפליקציות האלו תיאור כגון זה: "מחפש מישהי שאם אציג לזר גמור תמונה שלה בחברת בחורות נוספות, הוא יוכל בנקל להצביע עליה ולהגיד: "זוהי בוודאי זוגתך"". או: "מישהי שאוכל להתבונן ביחד איתה על נוף מדברי, ולומר: "את יודעת, אין רק טוב ורע. יש גם אותך, איפשהו באמצע, שמפרידה ביניהם"".

7 תגובות על “זה אני

  1. בתנאי שהאחת הנכונה נמצאת באפליקציות האלה מלכתחילה.
   בכל מקרה, אני כבר לא שם, ומרגיש שעדיף לי כך.

   1. ראה, אתה עצמך היית שם. מדוע שהיא לא תהיה?
    ובכל מקרה, אם כבר עזבת – הרי שזה עדיף. אין הבדל במידת הרומנטיות – להכיר בחורה נכונה זה רומנטי בכל מדיום, אבל אני מאמינה שיש באפליקציות האלו משהו מוכוון מדי, ולכן בעיקר מעייף.
    מעניין איפה אותה אחת נכונה כן מסתובבת…

 1. אתה יודע, אם לא היינו ככ רחוקים זה מזו, הייתי מציעה שניתן לזה הזדמנות שניה (זו רק אני או שגם פעם קודמת אני זו שיזמה?)… 😉

 2. עברו מאז שמונה שנים אם אני לא טועה.
  אני בחורה נורא אמיצה! (אם לא היית נעלם מהרשתות החברתיות אולי היית מגלה כמה;) )
  שמע, נראה לי שמאז, אני מכירה אותך יותר טוב (זה הזוי לומר למישהו שהשיחה האחרונה שעשינו הייתה לפני שנים), האמת היא שאנחנו כנראה רוצים דברים שונים וזה חבל. אבל חוץ מזה, אתה בחור טוב וחבל לי שאתה לבד..

  1. הנחמד בלהעלם מפייסבוק הוא ששיחות בין אנשים שבאמת רוצים לדבר קורות מעצמן, ולא בגלל שתוייגת עם עוד מישהו בתמונה של סלט 😉 שלחי מייל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.