זכרונות מהמלחמה

זכרונות מהמלחמה

נדיר מאוד שאני שותה כשאני לבד. כשאני כן, אני תוהה למה נהוג להגיד שהשתיה משכיחה.

*

וכמו בתפנית צפויה בסרט שהפוסטר המינימליסטי שלו מייחצן גבר ואישה על רקע לבן, לא השלמנו דבר 'אחרי המלחמה' משום שהיא נפרדה ממני ימים ספורים אחרי ההודעה הזאת. זרקה אותי. חסמה בכל מדיום אפשרי. ואני תוהה מדי פעם אם זה בגללי, או שלא ואז ממילא זה היה עניין של זמן.

יש הרבה דברים שאני רוצה להגיד לך. אני רוצה לשאול איך את מסתדרת בעבודה הזאת שעזרתי לך למצוא דרך חברים (הם מתחתנים, אגב), ולשאול אם את מבקרת בבלוג לפעמים, קצת כמו שאני מציץ באינסטגרם שלך. להזכיר שהמצעים שהשאלת לי כשחזרתי ללילה מהמילואים עדיין כאן. שליטל משוגעת כרגיל, ושאני לא יודע אם לציין אותה בדפים של התחקיר הבטחוני תחת "בת זוג". שאני לא יודע אם היא לא מתקשרת כרגע בגלל שהטיסה שלה התעכבה או בגלל שהיא התאהבה לפתע בידיד האפלטוני שהיא טסה איתו. זה יהיה שגרתי לגמרי במקרה שלה, ואם זה קרה, היא תפרד ממנו בעוד שבועיים ותגיד שהיא מצטערת. שקניתי לה בגד סקסי בטירוף אחרי שהיא שאלה מה דעתי עליו – במשלוח אקספרס כי לא ידעתי אם נהיה רלוונטים עד שהמשלוח הרגיל יגיע, אבל היא ניצחה אפילו את האקספרס.

שהמנחה של הפרוייקט התלהב ממה שעשיתי והציע לי Dream Job בחברה ענקית. אחרי ראיונות ומבחנים בלי סוף הם אפילו מוכנים לחכות עד שאסיים את התואר. ואני מקווה שזה יקרה בסמסטר הבא, סוף סוף. את זוכרת שדיברנו על לגור ביחד אם לא אקבל מעונות בשנה האחרונה? אז קיבלתי בסוף. ואיזה מזל, כי אנחנו כבר לא נגור ביחד.

וזה בסדר, באמת.
ולא רק משום ש-20 דקות ההשפעה של האלכוהול חלפו.

7 תגובות על “זכרונות מהמלחמה

 1. השתיה אף פעם לא טובה לשכחה, מניסיון, ועדיף להפסיק את זה כמה שיותר מוקדם עד שעם הזמן אתה נהיה תלותי.

  אני מאוד מבין אותך במקום מסוים – אבל למה אתה לא יכול לראות שאתה גורם לעצמך נזק ברדיפה הזאת אחריה? 4 שנים והאסימון לא נפל? אז נכון שיש לך סקס מזדמן מדי פעם, אבל תגיד לי אתה – האם הסקס המזדמן הזה שווה את המלחמות היום-יומיות ואת הנזק שאתה גורם לעצמך? אני הגעתי למסקנה שזה כבר ממזמן לא שווה את זה, וכל מה שנשאר לי זה לאחל לה את הטוב ביותר ולהמשיך הלאה. נכון שזה קשה, אבל אלו החיים, והחיים ממשיכים.

 2. לפעמים אני חושבת שיש סוגים של ביחד שהלבד עדיף עליהם. נוכחות קלקר מדומה שלפעמים, במקום לתת תחושת מלאות של "יש" רק מחריפה את המודעות שלנו להיעדרות של האמיתי, לחוסר שהיא מנסה להיכנס לנעליו בלי הצלחה.

  ככה זה לפעמים עם חברי שקר, שרק גורמים לך להבין כמה חסרים לך חברי אמת, או עם עבודה או לימודים שלא מעניינים באמת, וכך גם עם (כתבתי אהבות ומחקתי) (כתבתי זוגיות ומחקתי) פסאודו-רומנטיקה (עדיין לא בטוחה שאני לוקחת אחריות על המינוח הזה דווקא).

  היית אומר שאתה שבור לב? כי אם לא, אז אני פחות דואגת.
 3. כאחד שהיה בכמה מקומות דומים מאוד, והיום נמצא חצי שנה לפני חתונה, עם בת זוג מושלמת (ולא בגלל שהתפשרתי- ההפך), דפדף הלאה.

  ברור שקל להגיד וקשה ליישם, אבל מי שמדברת ככה ומתנהגת ככה, חושבת קודם כל על עצמה. לגיטימי. אבל ממש לא מסוג הדברים שאתה רוצה לבנות איתם זוגיות טובה, כזו שנותן לך גב להגשים את כל החלומות, המטרות והמאווים שלך.

  בהצלחה.
 4. תמסור להם המון מזל טוב בשמי.
  אני מקווה שהוא לא עושה את זה מהסיבות הלא נכונות.

 5. אני שותה כוס או שתיים של יין לפעמים כדי להרגע או כשאני עצבנית.

  לפעמים זה שואב אותי לטיול בנבכי הזכרון. דברים נראים טובים יותר ממה שהם היו באמת.

  ומזל טוב על העבודה העתידית והמגניבה.

  נשמע מרגש!
 6. אאוצ’. היה לי כואב לקרוא.

  אבל אני יודעת שאתה תהיה ממש בסדר. רגש זה דבר חולף. וכמו שמישהי חכמה אמרה פה בתגובות, לפעמים לבד עדיף מכל מיני ביחדים שכנראה הם לא מספיק מדויקים. מי שמוותר עלייך כנראה אתה היית מוותר עליו בשלב אחר, כי זה פשוט לא נועד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.